یکی از قسمت های پرطرفدار اقامتگاه متا، اتاق نمک است. میتوان گفت ما به عنوان اولین اقامتگاهی هستیم که این اتاق را در مجموعه خود داریم و هدف ما این بوده که برای شما میهمانان عزیز تجربه ای خوب را به ارمغان بیاوریم .

اصلی ترین خواص نمک درمانی

. درمان بیماری‌های تنفسی

.درمان ناراحتی‌های پوستی

. تقویت سیستم ایمنی بدن

. کاهش التهاب

 

یکی از مهمترین منابع طبیعی برای زیبا سازی و بهداشت پوست و مو استفاده از نمک است که به وفور یافت می شود.این منبع مقوی در ایجاد تعادل، محافظت و بازگرداندن پوست به حالت طبیعی موثر است. نمک مملو از مواد معدنی همچون منیزیم، کلسیم، سدیم و پتاسیم است که همگی نقش بسیار مهمی در سلامت و عملکرد پوست و ارتباط سلولی ما دارند. زمانی که تعادل مواد معدنی پوست به هم می ریزد علائمی مانند خشکی و سوزش بروز پیدا می کند، به ویژه درصورتی که هوا سرد و خشک باشد.

درواقع نمک باعث می شود پوست سدی حفاظتی برای خود ایجاد کند. به این ترتیب ارتباط بین سلولی نیز افزایش پیدا کرده و آبرسانی به این ارگان مهم راحت تر انجام می شود، درنتیجه روند پیری کندتر خواهد شد. این عنصر معدنی به شما کمک می کند پوستی نرم تر، دندان هایی روشن تر و ناخن های سالم تری داشته باشید.

مصرف نمک به صورت گرم شده برای کاهش دادن دردهای عضلانی نیز بسیار سودمند است و برای آرامش التهاب و برخی از ناراحتی های معده و روده و برطرف کردن گرفتگی عضلات مفید است.

اتاق نمک را رزرو کنید

بعد از یک روز پرمشغله استفاده از اتاق نمک حال و هوای شما را عوض می کند.

اینستاگرام: mataco_

شماره تماس: ۰۹۹۱۳۰۱۲۴۷۴    –   ۰۲۱۷۶۴۴۲۱۰۴