طبیعت گردی با متا

طبیعت فیروزکوه و روستا های اطراف آن را با افراد تیم ما تجربه کنید.


همکاری با متا

متا پذیرای تور های طبیعت گردی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و سایر تورهای گردشگری و تفریحی می باشد و پکیج های متفاوتی را به شما ارائه می دهد.

راه دسترسی به متا

اقامتگاه متا در نزدیکی تهران قرار دارد که برای دسترسی به آن می توانید از قطار، ماشین های سواری و یا وسیله نقلیه شخصی خودتان استفاده کنید.

برای استفاده از قطار از تهران به فیروزکوه قطار مستقیم وجود دارد و تا روستای امیریه شما می توانید از ماشین های سواری استفاده کنید.

برای استفاده از ماشین های سواری تهران به سمت فیروزکوه  شما می توانید به ایستگاه ماشین های سواری تهران پارس مراجعه کنید.

 کاملا مجهز


پاسخگویی ۲۴ ساعته


غذا


تجهیزات کامل


اینترنت رایگان

مجموعه توریستی اقامتگاهی متا به اقتباس از “متا” یعنی  روستا و قریه و اختصار نام شرکت و موضوع شرکت آمده است.

 متا میکوشد تا در زمره مجموعه های  برتر صنعت توریسم و اقامتگاه بوم گردی در سطح بین المللی باشد.

ساختار مدیریتی این مجموعه در تلاش است که به صورت نظام مند و پویا، در توسعه و تعالی زیر ساختهای جذب توریست در اقامتگاه های با کیفیت برجسته بین المللی، ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق این اهداف گام بردارد.

این روستا در مجاورت جاده اصلی تهران- شمال و فاصله ۲ کیلومتری از شهر قرار دارد. ساختمان های این اقامتگاه با دانش جدید و امکانات عالی به شکل سنتی و بومی طراحی و تجدید بنا شده است به طوریکه مسافران و گردشگران فضایی سنتی را تجربه خواهند کرد. با ورود به اقامتگاه ابتدا از حیاطی عبور می کنید که شما را به ساختمان هدایت می کند. در حیاط فضایی برای دور همی و شب نشینی دور آتش تدارک دیده شده است.

با ما در ارتباط باشید021-76440432

شبانه روز در دسترس 24/7
شنبه تا جمعه