اقامتگاه بومگردی متا (امیریه – فیروزکوه)

این اقامتگاه در روستای امیریه در مجاورت جاده اصلی تهران-شمال قرار دارد. فاصله روستای امیریه از شهر فیروزکوه حدود ۲ کیلومتر می باشد.

ساختمان اقامتگاه به شکل سنتی- بومی طراحی و تجدید بنا شده به طوری که میهمانان و گردشگران فضایی سنتی را تجربه کنند.

در ورود به اقامتگاه از فضای سبز و مفرحی عبور و وارد حیاط اصلی می شوید که درخت کاری و گل کاری شده است. در میانه حیاط فضایی برای دور همی و شب نشینی دور آتش احداث شده این فضا وصل به یک تراس بزرگ با چشم اندازی بدیع یک تابلو طبیعی را نقش کرده است.

اقامتگاه شامل ۴ سرا و یک سوییت اختصاصی، لابی، اتاق نمک، دم نوش خانه  و آشپزخانه مستقل می باشد.

۲ سرا در ساختمان پایین وجود دارد که شامل سرای بامداد، ایرسا و اتاق نمک است. هریک از سراها دارای 4 تخت یک نفره بسیار راحت و مستقل هستند که در آن ها کمدهایی نیز جهت قرار دادن ساک و چمدان با کلید مجزا برای امنیت خاطر مسافران فراهم شده است. شما می توانید از پنجره های بزرگ این دو اتاق منظره ای بسیار زیبا از کوه و دشت را تجربه کنید. سرا های این ساختمان از دو حمام و سرویس بهداشتی برخوردار هستند. غار نمک با ظرفیت ۶ نفر نیز در این ساختمان قرار دارد.

ساختمان بالا شامل سرای کهبد، زیما و سوییت هور می باشد که سراهای کهبد و زیما دارای 4 تخت یک نفره و راحت هستند و ویژگی هایی مشابه به دیگر سراها را دارند که علاوه بر آن ها امکان استفاده از تراس 35 متری که به صورت اختصاصی به این دو اتاق تعلق دارد را دارند که منظره ای فوق العاده و فضایی راحت و ساکت را به شما هدیه می دهد. برای ساکنین این دو سرا 2 سرویس بهداشتی و حمام در نظر گرفته شده است.

مردم درباره ما چه میگویندنظرات مشتریان